Jantar – kurort dla małych turystów

Jeśli ktoś rzeczywiście zamierza przyjechać do kurortu jakim jest Jantar z małymi dziećmi, to zapewne chce się przekonać, jakich dokładnie może się spodziewać tutaj atrakcji dla najmłodszych. Okazuje się, że możliwości jest naprawdę wiele. Mimo, że do czynienia mamy z niewielką miejscowością. W końcu baza noclegowa rozwija się w tym miejscu z każdym rokiem. Dlatego nie powinno być najmniejszego problemu z tym żeby rezerwować noclegi dla całej rodziny (informacje do znalezienia na: meteor-turystyka.pl).

Poszukując pierwszych takich ciekawych atrakcji turystycznych dla najmłodszych, na pewno warto wybrać się do Rodzinnego Parku Rozrywki. Tutaj przede wszystkim mamy niebywałą okazję, żeby zobaczyć prawdziwą inwazję owadów. Oczywiście, nie musimy się ich w żaden sposób obawiać. Jednak prawdziwą atrakcją jest przede wszystkim to, że wszystkie, a także inne eksponaty zostały wykonane na podstawie recyklingu, czyli otrzymania ciekawych rzeczy z tak zwanych odpadów. Dzieci mogą się zatem nie tylko bardzo dużo nauczyć na temat zwierząt, ale także sprawdzić swoje umiejętności na torze zręcznościowym. Do wyboru mają między innymi Tor Żuka, jak i również Tor Spidermana. W takim razie mamy niebywałą okazję do tego, żeby natrafić na wiele ciekawych przygód ze swoimi dziećmi.

Chyba nie trzeba nikomu długo tłumaczyć, że wszystkie uwielbiają to, co jest kolorowe i nieznane. Dlatego jeśli już spędzamy czas wolny na Jantarze, to koniecznie trzeba odwiedzić wioskę Indiańską. Oprócz tego, że na terenie namiotów znajdują się wystrojeni bohaterowie, to dzieci oraz dorośli mają także dostęp do muzeum, w którym znajduje się wiele ciekawych eksponatów. Po oprowadzeniu po wiosce przez ciekawego gawędziarza, ostatecznie można zaopatrzyć się w rozmaite pamiątki, jak i również amulety. Dzieci, które po prostu przepadają za zwierzętami, na pewno koniecznie muszą odwiedzić tutejsze Mini ZOO. Mogą one nie tylko zobaczyć w jednym miejscu wszystkie najpopularniejsze zwierzęta domowe, jak i również hodowlane, ale nawet mogą spróbować swoich sił w dokarmianiu tych milusińskich. Podobne morskie atrakcje czekają na nas w Jarosławcu (przypomnienie wpisu: www.motormax.pl/2016/08/), który został już przeze mnie opisany.

W takim razie w Jantarze (informacje ogólne: wikipedia.org/wiki/Jantar) całe rodziny z pewnością nie będą mogły pod żadnym pozorem narzekać na nudę, ponieważ takich atrakcji dla najmłodszych jest zdecydowanie więcej. Wystarczy tylko dobrze się rozejrzeć wokół siebie, a na pewno znajdzie się coś ciekawego dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>