Czy już czas na poznanie naszej rodziny?

Portal randkowy bywa zazwyczaj dość hermetycznym miejscem, gdzie jesteśmy my, ale naszego codziennego otoczenia już nie ma.

Jest to bardzo ważny fakt, ponieważ pozwala nam się wyrwać z codziennych schematów i poszerzyć nasze kręgi na terytoria, które będą posiadać zdecydowanie więcej potencjalnie interesujących osób niż już dobrze przeskanowane przez nas wody.

Z czasem jednak trzeba te dwa światy połączyć, a sposobem na to jest zaprezentowanie poznanych osób rodzinie i przyjaciołom.

Nie trzeba się spieszyć

Zazwyczaj randki internetowe i późniejsze spotkania z osobami poznanymi w ten sposób traktujemy, przynajmniej na początku, jako coś oderwanego od naszego codziennego życia.

Nie jest to żaden problem, ale musimy pamiętać, że jeśli związek zacznie przeradzać się w coś naprawdę wartościowego, trzeba będzie zakopać rów, który dzieli go od naszej codzienności.

Zrobienie tego poprzez zapoznanie naszej drugiej połówki z naszymi najbliższymi i przyjaciółmi to zawsze najskuteczniejszy sposób przeprowadzenia tej operacji, chociaż trzeba mieć na uwadze to, że jest to krok poważny i nie należy się na niego decydować zbyt wcześnie. Czasami w ten sposób można nawet wystraszyć osobę, która nie chce się jeszcze za bardzo angażować.

Dodaj komentarz