Czyjeś zainteresowanie jest miłe, ale nie wystarcza

Na portalach randkowych możemy być pewni, że nawet jeśli w ogóle nie zadbamy o nasze konto, ktoś się do nas odezwie i będzie nami zainteresowany. Pamiętajmy jednak, że konta widmo nie należą do najciekawszych i najczęściej odwiedzanych.

Taki stan rzeczy sprawia, że niektóre osoby, zwłaszcza ludzie po rozstaniach lub dopiero poznające świat randek internetowych, bardzo łatwo wchodzą w związki, w które najprawdopodobniej wchodzić nie powinni. Powodem budowy związku jest sam fakt czyjegoś zainteresowania, ale to nie może być wystarczającym bodźcem.

Do tanga trzeba dwojga

Zainteresowanie drugiej osoby jest bardzo miłe. Zwłaszcza w sytuacji, kiedy długo byliśmy go pozbawieni lub wręcz przeciwnie, zawsze było z nami ale nagle się skończyło. Oprócz przyjemności jest to też bardzo wygodne. Związek z drugą osobą zwyczajnie ułatwia codzienne życie, co bywa powodem podtrzymywania znajomości nie rokujących na przyszłość.

Na portalach randkowych zdarza nam się, że nawet jeśli nie jesteśmy specjalnie zainteresowani, niektóre znajomości rozwijają się samoczynnie, ponieważ druga osoba mocno nalega na związek, a my zwyczajnie nie odmawiamy.

Zastanówmy się jednak, czy realnie chcemy taki związek rozwijać, dawać komuś nadzieję na przyszłość. Jeśli zerwiemy relację w chwili pojawienia się pierwszej ciekawej osoby, będziemy nie fair wobec naszego obecnego adoratora.

Dodaj komentarz