Co zrobić, by skuteczniej flirtować z mężczyznami?

Portal randkowy mocno zmienił sposób, w jaki się flirtuje. W grę wchodzą tu wszystkie bariery i filtry, jakie siłą rzeczy wprowadza randka online.

Spotkania internetowe szybko jednak zamieniają się na klasyczne i trzeba włączyć swoją typową grę. Jak flirtować lepiej?

Kilka wskazówek dla dobrego flirtu

Flirt to po prostu element spotkania, więc warto zacząć od dobrego ubioru. Mężczyźni są wzrokowcami i traktują sytuację holistycznie. To mądre słowo oznacza, że chłoną efekt w całości. Nie skupiają się na żadnym pojedynczym elemencie.

Tym niemniej, bardzo im się podoba, kiedy kobieta jest ubrana lekko i zwiewnie, najlepiej w sukienkę, w sposób dość mocno dziewczęcy. Jeśli dołożyć do tego rozpuszczone włosy i mocno podkręcone rzęsy, nie trzeba będzie wiele mówić. Tym bardziej, że jeśli już otwiera się usta, to warto robić to delikatnie, wręcz subtelnie.

Mężczyźni udają odważnych, ale jasne zaznaczenie oczekiwań i szarża do przodu zazwyczaj wytrąca ich z równowagi i powoduje niepokój. Można ich zwyczajnie spłoszyć, więc warto zachowywać się z lekkim dystansem. Nie należy z tym oczywiście przesadzać, co w przełożeniu na bardziej praktyczny język oznacza zazwyczaj bycie codzienną wersją własnej osoby.

Dodaj komentarz