Przygotowanie do pierwszej randki

Przygotowanie do pierwszej randki – tej w realu, a nie pierwszej randki internetowej – to oczywiście wszystkie kwestie związane z odpowiednim ubraniem się czy zadbaniem o fryzurę. Nie o to jednak w tym miejscu chodzi. Odpowiednie przygotowanie do pierwszej randki musi się zacząć na portalu randkowym i chociaż wiele osób po prostu pomija te kwestie od razu umawiając się w realu, nie jest to najlepsze podejście.

Poznajmy się trochę

Problem pierwszej randki jest zazwyczaj taki, że randki internetowe można jakoś oprzeć na zawartości profilu drugiej osoby i załatwić w ich czasie najbardziej podstawowe kwestie fundamentalne dotyczące partnera lub partnerki. Kiedy jednak opuszczamy portal randkowy, musimy postarać się bardziej, być elastyczni i wymyślić coś, co razem można robić i coś, o czym można rozmawiać. Dlatego warto wykorzystać czas w Internecie.

Portal randkowy jest idealnym miejscem do porozmawiania. Zazwyczaj i tak na spotkanie zaprasza się przede wszystkim te osoby, z którymi się dobrze rozmawia. Nie warto za bardzo przyspieszać tego procesu, ponieważ pozwala on nam realnie dowiedzieć się czegoś o sobie nawzajem. Dzięki takiej wiedzy łatwiej jest potem zorganizować pierwszą randkę i lepiej się na niej bawić.

 

Dodaj komentarz