Gdzie znaleźć idealnego mężczyznę?

Jedyną osobą, która jest odpowiedzialna za znalezienie mężczyzny nadającego się do związku, jest zawsze kobieta. Nie da się tego przeskoczyć, ponieważ to ona jako jedyna ma narzędzia wyboru.

Mężczyźni są bardzo różni i trudno ich winić za to, że nie każdy będzie idealny właśnie na niej. Jeśli kobieta poważnie myśli o realnym, udanym związku, musi wykonać w jego kierunku odpowiednie kroki.

Mężczyźni tacy jak ty

W pubie są mężczyźni o wszystkich możliwych typach. Podobnie w pracy czy wśród rodziny i przyjaciółek. Jest to szukanie na chybił trafił.

W zasadzie wiadomo, że ważne jest, by mężczyznę już na początku znajomości coś z kobietą łączyło, na przykład wspólne hobby lub wspólna wrażliwość, nawet jeśli jest to tylko drobiazg. W praktyce bardzo rzadko jednak podejmuje się świadome działania z uwzględnieniem tego faktu. Bo co to w praktyce oznacza? Okazuje się, że zalecenia są bardzo proste.

Kobieta, która lubi czytać, musi szukać mężczyzn w bibliotekach i księgarniach. Kobieta, która kocha stylistykę lat osiemdziesiątych, powinna się wybierać na imprezy z taką myślą przewodnią. A może ona uwielbia zwierzęta i chce, by on też je kochał? Wtedy można zabrać na spacer swojego pieska i zagadywać panów spacerujących z ich pupilami.

Dodaj komentarz